Prosinec 2011

Jessie-1x01-Nová chůva v New Yorku

31. prosince 2011 v 20:41 | Zack Domča
Mám pro vás silvestrovský dáreček!Přináším vám epizodu Jessie 1x01 která měla premieru dnes!Ten dabing mi k Debby nesedí!ale jinak super epizoda!!

Disney Channel silvestrovský kvíz!

31. prosince 2011 v 19:49 | Zack Domča
Tetka jsi dáme kvíz!
1)Kdo hraje Jessie?
2)kdy měl premieru serial Jessie v ČR?
3)Kdo dabuje Zendayu?v serialu na parket
4)ským je český disney spojení?
5)jak se jmenuje silvestrovský specail který pujde ve 20:30 na disney?

to je vše těším se na vase odpovědi!

Silvestrovská bleskovka

31. prosince 2011 v 18:46 | Zack Domča
Jelikoš je ten silvestr tak vám sem dám, bleskovku a náký ještě soutěže!
1)Ahoj
2)Jak se mas
3)co děláš?
4)co na animku?

Kontrola Affs

31. prosince 2011 v 16:10 | Daniel005
Čaute. Zdravím vás v toto silvestrovské popoludnie. Raz to muselo prísť. Čo? Kontrola Affs. Už ste si mohli všimnúť, že v menu je pri Affiliates - ostatné SB budú pridané po kontrole. Čiže tí bystrejší už mohli očakávať kontrolu Affs. Ale táto kontrola bude v niečom iná - bude neohlásená. Jednak sme vymazali všetky Affs, čiže nevieme adresy všetkých Affs a jednak polovica SB na náš blog buď nechodí, alebo nekomentuje alebo má blog zrušený príp. pozastavený. Preto je tu veľká kontrola Affs alebo kto sa nezapíše, mažeme. Samozrejme sú tam niejaké výnimky, ale radšej sa zapíšte, lebo neviete, či ste tá výnimka práve Vy. A bude sa odznova rozdeľovať do kategórii. Kategóriu "SISTER SITE" mažeme, pretože nikto nechodí na náš blog tak, aby si túto kategóriu zaslúžil. Budú len kategórie: ELITE, TOP, NORMAL a NEW. No, aby sme sa dostali k jadru veci, tu je formulár, ktorý keď chcete byť Affs tak vyplňte:

Debby Ryan zdráví českou republiku a madarsko

31. prosince 2011 v 15:19 | Zack Domča
Debby Ryan kterou můžete znát, ze serialu Sladký život na moři a tetka ze serialu Jessie. Debby napsala,na Twitter a Facebook zprávu české republice!To je od Debby moc hezké napsala toto:
Originál:Dear Hungary and Czech Republic,
I hope you enjoy the premiere of Jessie on December 31, 2011 on Disney Channel France. Let me know what you think.Love, D
Překlad:Drahé Madarsko a Česká Republiko,doufám že se těšíte na premieru serialu Jessie 31.Prosince 2011 na Dvašem Disney Channel dejte mi védět co jsi o serialu myslíte s lásko,D.
Kopírujte se zdrojem
Zdroj

Jessie již zítra!!

30. prosince 2011 v 22:34 | Zack Domča
Již zítra nás čeká premiera nového serialu Jessie!Tento serial má v USA velký úspěch takže doufám že v ČR také!těšíte se na nový serial?nebo byjste byli rádi kdyby vysílali nový díly starých serialů?
Nejhorší zpráva je že tento díl bude zatím jen jeden!Protože Leden žádná nová epizoda a Únor také asi ne!Takže to byla tá nejhorší zpráva!Popis Epizody:Jessie jsi jede, do New Yourku splnit své sny.ale v taxíku zistí že ztratila, peneženku tak taxikář jessie vyhodí, před domem kde potká Zuri která chce aby Jessie byla její chůva!a tak se Jessie stala chůvou pět dětí!


Sladký život na moři - 2x07 Banány

30. prosince 2011 v 13:49 | Zack Domča
Super epizoda jak všichny na začátku esemeskují :D

Sladký život na moři - 2x06 Rodinná pouta

30. prosince 2011 v 13:47 | Zack Domča
Tento je moc suprový!Hlavně brenda(London) :-)

Disney Channel už propaguje nový film Radio Rebel

30. prosince 2011 v 10:55 | Zack Domča
radiorebel
Disney Channel začalo propagovat nový film Radio Rebel.Debby přidala na Twitter dvě fotky!určitě se podívejte!těšíte se na tento film?my určitě!

Jessie-specialní upoutávka

30. prosince 2011 v 9:35 | Zack Domča
Již zítra česko,slovensko a madarsko čeká premiera nového serialu Jessie.Také jsem aktivoval nové stránky Jessie pak je dám do menu!Seznamte se s Jessie. přestěhovala se do New Yourku protože to by vždy její velký sen.Těšíte se na serial nebo na herečku Debby Ryan?