Září 2012

Putováný v čase s Phineasem a Ferbem-Promo!

21. září 2012 v 18:27 | Zack Domča
Jako další novou reklamu nám Daniel005 nahrál Putováný v čase s Phineasem a Ferbem!
Dejte odběr na nás kanál na youtube!

Tajemný víkend pokračuje už dnes!

21. září 2012 v 18:17 | Zack Domča
Dnes na našem českým Disney Channel se opakuje tajemní víkend! My jako jediní blog v ČR máme pro vás reklamu přímo nahratou od našeho spoluadmina Daniel005! Hezké dívání!
Dejte na youtube odběr našeho kanálu ;-)

Nová fotka Seleny na Twitteru!

20. září 2012 v 16:40 | Zack Domča
Selena dala na sociální sít asi Twitter fotku jak Baylor už vyrostl!Ten ale je teda velký :-)

Třetí rok vysílání v ČR!

19. září 2012 v 19:39 | Zack Domča

Disney Channel slaví 3.Rok v ČR!
Dnes je Devatenácté Září 2012 a to znamená že,náš a madarský Disney Channel slaví již 3.narozeniny!Za ti 3.roky nám přisel:Skvělé filmy a serialy jako například:Na parket!,Farna R.A.K. a spoustu dalších!Disney Channel také plánuje vysílat v ČR v HD a také v rozměru 16:9!Jako další novinka je že by jsme se měli odělit od Madarska a měli by jsme mít svůj Disney Channel ČR!Za ti 3.roky nám také přinesl nové hvězdy jako jsou "Zendaya,Bella Thorne,Chinna Anne Mcclain,Debby Ryan a další Disneyho herce či herečky!Jako dárek jsi pro nás nachystal zbrusonové epizody našich nejoblíbenějších seriálů.Letos Disney Channel nezklamal a přidal další dáreček a to premiéra nového filmu "Let it Shine(Vnitřní zář).My přejeme Disney Channel hodně diváků a také hodně sledovanosti a aby ti 3.roky nebyly také poslední :) a co přejete vaší oblíbené stanici vy?piště do komentáů či na Facebook"!

Třetí serie Na parket již v Říjnu v USA!

16. září 2012 v 21:25 | Zack Domča
Již třetí serie popůlarního seriálu "Na parket(Shake it up!),dorazí na Americký Disney Channel již tento Říjen.Těšit se můžete na nové dobrodržství Nejlepší kamarádek "Rocky a Cece" a jejich kamarádů "Tinka a Deuce" a také dvou jejich brátrů "Ty(bratr Rocky) a Flynn(Bratr Cece)".Ve třetí serii nás opustí "Gunter" neboli herec "Kenton".Podle našeho názoru se my 3.sezony dočkáme Zima 2012 nebo Jaro 2012.Těšíte na novou serii?

Kouzelníci z Wavery vyhráli 3.cenu Emmy!

16. září 2012 v 21:18 | Zack Domča
Jako první novinku,jsem jsi pro vás nachystal že seriál "Kouzelníci z Wavery vyhrály již 3.cenu Emmy!Bohužel se na udělováný cen nedostal ani jeden hlavní hrdina(Selena Gomez,Jake T Austin a David Henrie).Serial Kouzelníci z Wavery vyhrál již cenu v roce 2009 pak v roce 2010 a nakonec tento rok!V minulým roce se Kouzelníci nedočkali své ceny :)

Tajemný víkend na Disney Channel pokračuje zítra!

15. září 2012 v 17:29 | Zack Domča
Dnes a Zítra je na Českém Disney Channel "Tajemný víkend,se serialy "Na parket,Farma R.A.k. a Jessie!Zítra se budete moc těšit na Rybičky a také možná opakováný techto epizod. ;-) V serialu Na parket mají důcha,který tam straší :D určitě jsi nenechte ujít tento díl ;-) Herci byly v tomto dílu úžasný!

Americký X factor s Demi Lovato dnes na Prima Love!

15. září 2012 v 17:16 | Zack Domča
Dnes večer můžete na naší české televizy "Prima Love",se dívat na americký X Factor s naší bývalou Disney hvězdou Demi Lovato!Já jsem se díval včera na Jojku a tam ho také dávali ale s titulky!Můžu vám prozdradit že poslední vystoupení bylo pro Demi hodně emoitvný.Na podium přišla její faninka,která měla stejný problém jako ona na základní škole a co to bylo?no přece šikana!Dívka začala zpívat a u toho i začala brečet.Najednou se i Demi rozbrečela a není se čemu divit písnička byla o tom jak tu díku šikanovali.Po písničce šla na podium Demi a objala tuto dívku,která se jí vyplakala na rameně.Demi nakonec řekla "Doufám že se na tebe tetka dívají,ti kteří tě šikanovali.Dívka dostala všech 4 hlasů a postoupila dál.Demi jsi ještě před dalším vystoupením otřela slzy. :) Učitě se na X factor dívejte!Xfactor USA začíná na Prima Love již dnes ve 20:00!Kopírovat se zdrojem!

Mcclain sisters nová písen!

15. září 2012 v 11:12 | Zack Domča

Jako první novinku jsme pro vás přichystali,nový videoklip od sester Mcclain k nové Disney pohádce o zvonilce,který mám v češtině název "Zvonilka a tajemstvý křídel".Tento film bude mít premiéru v českých kinech již 1.Listopadu 2012!Těíte se na nový film,kde asi zvonilka najde svoji sestru?Napiště nám jak se vám písnička a videoklip k ní líbí nás strašně moc!:)

Zadanie 5. kola Summer competition

13. září 2012 v 19:29 | Daniel005 |  Summer competition
A sme späť pri Summer competition, vitajte priatelia. Ospravedlňujem sa za meškanie, ale musel som si urobiť čas na prezretie epizódy z ktorej som následne pripravil vedomostný kvíz. Lebo, ako som už písal v predchádzajúcich vydaniach SC - úlohou 5. kola bude vedomostný kvíz. Rozmýšľal som, z akého seriálu alebo filmu Vám mám dať ten kvíz a nakoniec som zvolil taký "neutrálny" seriál, v ktorom neúčinkuje ani jedna vaša uvedená celebrita a to je - Zeke a Luther (Zeke&Luther). Seriál pochádza z delne DisneyXD. Konkrétne som vybral epizódu 2x21 Stěhování (The Bro-List). Epizóda je, aspoň pre mňa dosť zaujímavá a to preto. Chcel som byť taký láskychotný a nahrať Vám tu epizódu na youtube, no epizóda obsahuje vizuálny obsah chránený lincenciou DisneyXD a preto mi to youtube zablokovalo vo všetkých krajinách okrem USA. Bohužiaľ! Ale epizódu si ešte stále môžete stiahnuť z ulož.to zadarmo - konkrétne TU. Má to niečo okolo 375 MB. A kto včera večer pozeral Disney, určite mu neuniklo, že o 22:15 išla práve táto epizóda tohto seriálu. Takže, stiahnite si to, pozorne preštudujte a potom vyplňte tieto otázky vedomostného kvízu:
1. Napíš aspoň 2 veci, ktoré hádzal na začiatku epizódy Zeke do Luthera, aby sa zobudil.
2. Čo si chcel požičať KouJou (čítaj: koudžou) od Luthera?
3. Koľko kíl vážila obria "kobliha", ktorú chceli Zeke a Luther zjesť?
4. Čo bolo vo "výzvaku" ako tretie?
5. Na čo je alergická Holly?
6. Kde si Luther myslel, že sa sťahuje? (stačí uviesť mesto)
7. Doplň: Zeke a Luther išli do oblasti šialeného ......
8. Na akú "koblihu" chceli nalákať Zeke a Luther Tony Hawka? (uveď druh)
9. Aké je Zekeovo priezvisko?
10. Kde sa v skutočnosti sťahuje Luther?
BONUSOVÁ OTÁZKA
Popíš činnosť, ktorú Zeke a Luther spravili, aby "napálili" Ginger a zároveň aby splnili druhý bod "výzvaku".
Bonusovú otázku vyplniť nemusíte, no keď ju vyplníte správne, pripíše sa Vám viac bodov. Čas na odoslanie je do utorka 25.9.2012. Dal som trošku dlhší termín, aby ste mali čas na stiahnutie epizódy a jej popozeranie. Ako obvykle, pošlite to na email daniel005@azet.sk . Toto je predposledné kolo, čiže keď si chcete vylepšiť skóre, je na to najvyšší čas. To je zatím vše, mějte sa krásně :)