Leden 2013

Seriály

31. ledna 2013 v 20:07 | DisneyChannelCZTeam

-> HLAVNÉ SERIÁLY

-> VEDĽAJŠIE SERIÁLY

Rozdelenie seriálov do dvoch skupín je radené podľa atraktívnosti. V skupine hlavných seriálov sú seriály, ktoré Disney Channel vysiela v premiére a sú pre diváka atraktívne. V kategórii vedľajších seriálov sú seriály, ktoré sa prestali vyrábať, Disney Channel ich vysiela v repríze alebo nie sú pre diváka veľmi atraktívne.

Třetí serie seriálu Hodně štěstí Charlie v USA jde do finále!!

12. ledna 2013 v 19:41 | Zack Domča
Fanoušci seriálu "Hodně štěstí Charlie",ve kterém hlavní roli má Bridgit Mendlerová začínají smutnět!V USA končí již 3.serie a to teprve dneska začala v ČR!Ale nesmutněte :"( již na jaře tu máme 4.serii a doufejme že né poslední :/ !!V poslední epizodě poprvé uvidíme Tobyho!Těšíte se na epizodu,my se nemůžeme dočkat!!Podívej se na krátké promo na poslední díl 3.serie tohoto báječného seriálu! :)

Disney Connections-Reklama-Jaké jsou spojení mezi hvězdy Disney?

12. ledna 2013 v 19:02 | Zack Domča
Celý leden bude na Disney Channel každý den chodit díly s Chinnou Anne Mcclain!Těšit se můžete na:Kouzelníci z Wavery,Hannah Montana a spoustu další!Také budou díly se Selenou Gomezovou,Bridgit Mendlerovou,Debbie Ryanovou nebo Hannah Montana!Kdo se bude dívat,my určitě!PS:Nezapoměnte na sobotní premiéru Speciálu Shake It Up:Made in Japan"!!Zkoukni video pro hvězdy ve spojení!
Fotky nebo dokonce text nekopírovat!!

Již za 2.minut živí přenos z cen "Nejlepší moment na Disney!"

5. ledna 2013 v 19:57 | Zack Domča
Již za pár minut je tu živé vysílání na naší internetové televizi "Hollywood Zona"! Vysílání proběhne ve 20:00! Na programu je "NEJLEPŠÍ MOMENT NA DISNEY!" PŘEDÁVÁNÍ CEN ŽIVĚ! Doufám že příjdete a zapojíte se do chatu! :)
PS: Hodně jsme na tom dřeli! Takže doufám že to bude mít skvělý úspěch! No nic už končím budu muset jít vysílat :D
EDIT: Záznam z udeľovania cien "Najlepší moment na Disney" si môžete pozrieť po kliknutí na banner "Hollywood Zona".

Ross a Bella -reklama na danimals

3. ledna 2013 v 21:55 | Jessie♥
Bella Thorne Ross Lynch Danimals
Takze Bell a Ross natočili svoji prvni uzasnou reklamu na danimals (danone) .A obevila se i jedna krasna fotka .
Moc jim to slusii. Už se těšim na dalši reklamu od Rosse a Bell a vy ? Předtim Bella natacela ze sourozenci Sprouse.
Pamatujete jak snima natačela ?

Tady je ta reklama


Happy New Year 2013

1. ledna 2013 v 0:00 | DisneyChannelCZTeam • Daniel005
3,2,1 ... Happy New Year 2013. A je to tu, rok 2012 dokončil svoju púť a na scénu nastupuje nový rok 2013. Ja vám v mene celého nášho teamu prajem, aby ste v roku 2013 boli zdraví, šťastní, plní lásky, aby ste to v škole zvládali ľavou-zadnou, aby sa vašim blogom darilo ako nikdy predtým a aby ste si splnili všetky svoje sny a predsavzatia. Ináč dávate si na nový rok predsavzatia? Ja nie, lebo u mňa by to skončilo zle, ale napríklad cez Vianoce som sa chce poriadne učiť Biolu, keďže po Vianociach píšeme písomku a od minulej písomky neviem ani jednu látku, ale zatiaľ sa mi ešte nechcelo. Vidím, že sa budem učiť až deviateho :D Tak ešte raz, HAPPY NEW YEAR 2013 !!!

P.S. Čakajte na blogu v najbližšom čase aj odmeny za Summer competition. 2. miesto mám urobené už komplet, z 3. miesta sú hotové menovky a zbytok by som chcel dokončiť v najbižšm čase.