Květen 2013

Selena Gomez-Poslední rozloučení s Disney Channel

24. května 2013 v 17:14 | Zack Domča |  WOWP: Info&News
Již zítra je finále Kouzelníků z wavery na Českém Disney Channel a při této příležitosti jsi pro vás náš blog přichystal článek o hvězdě seriálu jak to bude s ní dál!Nezapomente zítra v 10:30 zapnout televizi a podívat se na jedinečné finále,které režírovala sama Selena Gomez hvězda Kouzelníků z Wavery!Jestli chceš védět jak to s ní bude dál,tak neváhej pokračovat v čtení tohoto článku! ;)
Selena Gomez
Jako MileyC Cyrus nebo Demi Lovato i Selena začínala u Disneyho když jít bylo 12.let.Šla na konkurz do seriálu Kouzelníci z wavery na roli hlavní čaredějky Alex Russo,kterou uspěšně získala.Za pár let vydala své první album a další rok druhé a pak i třetí na čtvrté album si ale fanoušci museli počkat rok,protože si dala od zpívání rok pauzu.V březnu tohoto roku vydala svůj nový hit Come&Get it,ke kterému natočila i videoklip.Čtvrté album,plánuje vydat již tento rok hned den po svých narozeninách.V srpnu 2013 pojede na svoje první světové turné a začně v severní americe.V zaří tento rok se přesune do Evropy a zavítá i k našim sousedům do Německa a Rakouska po Rakousku na Ukrajinu a Ruska a po Rusku se přesune zpět do Ameriky.Jak ale plánuje svoji budoucnost hledali jsme a našli jsem zajímavou informaci a musíme upozornit není potvrzená samotnou Selenou!Jestli chceš védět víc čti dál asi to pro tebe bude Šok!
Jak vidí hvězda jsou budoucnost?(nepotvrzená informace!!)
Informaci,kterou jsem našli na Amerických stránkách určitě nepotěšíte ty,kteří mají rádi Selenu víc jako zpěvačku než herečku! :( Podle informace má nové album Star Dance být poslední album od Seleny a chce se naplno věnovat herectví! :/Ale pozor je tu naděje,že informace není pravdivá!!Ale jestli je to pravda tak Selena pojede v Srpnu na svoje první a také poslední turné vůbec! :/Na koncert do Vídně tento rok pojede hodně Selenator z České Republiky i ze Slovenské Republiky a mezi ty štastné,kteří mají lístky jsem i já a fotky,videa z koncertu vám přinesu hned další den.Jede někdo taky?(piště do komentářů! :)
Je její maminka těhotná?
Udájně Mandy(Maminka Seleny),je znovu těhotná! :) Přibyde do Gomezovic rodiny další člen rodiči a dvacetiletá herečka bude mít brášku nebo sestřičku?Ano!Mandy je opravdu těhotná!Má kulaté bříško no jde to na ní vidět.Ale co když zase její maminka potratí,není na to už trošku stará? Co když Selena zruší celé své turné a bude s rodinou? :( Bohužel doufáme že se tohle nestane! :/
Vrátila se k Justinovi Biebrovi?
Ano!Selena se vážně vrátila k idolovi milionů holek na světě Justinovi Bieberovi.Společně se objevili na předávání cen Billoards music Awards 2013 a objevila se i animace na internetu,kde si dávájí pusu♥ ;) Našli jsem další zajímvou informaci!Justin si od jednoho zlatníka nechal objednat prrsten!Podle stránky Bravoweb.cz to objednal pro Selenu a chce ji požádat o ruku na její narozeniny,ale pozor vůbec to nemusí být pravdivá informace,myslím že známe časopis Bravo všichny,jak si vymýšlí informace ;)¨
Animace,která se objevila na Internetu
Disney Channel vychoval další megastar!
Ano je to tak Selena se stala další bývalo Disneyho hvězdou a je z ní megastar.Přestože u Disneyho skončila,tak se jí daří pořád a každý den její popularita stoupá výš a výš!Po Selenině odchodu z obrazovek nastala nová generace hvězd Disney jako Bella Thorne,Zendaya,Debbie Ryan nebo Chinna Anne Mcclain,ale i tito hvězdy brzo opustí Disney! :/Selena odchází z Disneyho jako světově známá a také jako Kouzelnice Alex Russo!Podívejte se na její poslední epizodu a také její odchod z Disneyho v Kouzelnickém návratu:Alex vs. Alex již zítra v 10:30 na Českém Disney Channel!!
Selena:"Kouzelníci mi budou chybět hlavně herci,ale budu je mít ve svém srdíčku."

Bridgit Mendler-Locked Out of Heaven

19. května 2013 v 19:50 | Zack Domča |  GLCH: Info&News
Bridgit přidala na Vevo novou písníčku někdo psal že to je písnička Bruna Marse!Co řikáte o jejím vystoupení,líbí se vám její hlas? :))

Demi Lovato-new photo

19. května 2013 v 19:40 | Zack Domča
Demi byla ve stejném rádiu jako před nedávnem Sel!Vyfotila se i u fotky Sel ;)

billboard Music Awards 2013-Selena Gomez-sedadla

19. května 2013 v 19:30 | Zack Domča |  WOWP: Info&News
Objevila se fotka sedadla kde bude sedět Sel <3 Bude sedět vedle Jusse,takže vážně asi jsou znova spolu!! :))

Bridgit Mendler v seriálu Violetta!

18. května 2013 v 9:25 | Zack Domča |  GLCH: Info&News
Herečka ze seriálu Hodně Štěstí Charlie Bridgit Mendler,byla pozvaná do seriálu Latinsko-amerického Disney Channel Violetta!Byla tam jen chvilečku ale to vůbec nevadí ;) zazpívala tam svůj nový singl Hurricane.Slyšeli jste už její nové album?Co říkáte na její zpěv?